EURO-CUP! w Siernikach rozstrzygnięty

Kolejny punkt na naszej wakacyjnej mapie drogowej zrealizowany! 10 drużyn z zawodnikami do 15 roku życia wzięło udział w turnieju Euro-Cup! na boisku w Siernikach. Idealnie przygotowane boisko sprzyjało zaciętej rywalizacji. Mecze rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych: ORLIK i JUNIOR.
Wśród najmłodszych klasyfikacja wyglądała następująco:
1. Włochy
2. Francja
3. San Marino
4. Niemcy
5. Hiszpania
6. Polska

W grupie starszej natomiast:
1. Gibraltar
2. Holandia
3. Ukraina
4. Belgia.

Najlepszym zawodnikiem ORLIK został Wiktor Kijanowski, a najlepszym bramkarzem – Mateusz Taurogiński. W grypie JUNIOR puchar dla najlepszego zawodnika zdobył Wiktor Krawczak, a dla najlepszego bramkarza zdobył Jakub Grobelny. Najlepszą zawodniczką została bramkarka Joanna Grzechowiak, a najlepszym najmłodszym zawodnikiem Kuba Kopydłowski.

Podziękowania należą się wszystkim tych, dzięki którym turniej mógł się odbyć: pani Iwona Gruszka za udostępnienie stolików i pucharów, Marcin Szymczyk, Mateusz Brandt, Miłosz i Michał Jaśkowiak – za przygotowanie boiska, Damian Wachowiak za sędziowanie, Jasiu Buczek, Michał Gruszka, Adrian Jaśkowiak i Adrian Meller za pomoc organizacyjną, Marlena Zaranek za zdjęcia i placek, Magda Mazur za placki i pomoc oraz Joannie Fronczak za kawę i pomoc organizacyjną, pani Szymczyk za pomoc i utrzymanie porządku podczas turnieju, Akademii Lecha Poznań za gadżety.

Sierpień 3, 2015