Pruśce Cup 2015!

Nie zwalniamy tempa. Po Turnieju Siatkówki Plażowej (11 lipca) przyszedł czas na kolejne sportowe zmagania. Tym razem był to turniej Pruśce Cup 2015! Przy zaangażowaniu naszego Stowarzyszenia, Szkoły Podstawowej oraz funduszu sołeckiego Pruśce stały się areną zmagań piłkarzy.

W zawodach wzięło udział 5 drużyn, a sędziami zawodów byli sędziowie na co dzień sędziujący mecze niższych klas rozgrywkowych w Wielkopolsce: Dawid Kaniewski i Krzysztof Olędrowicz .

Po sześciogodzinnej walce, której momentami poziom stał na bardzo wysokim poziomie, nastąpiło rozstrzygnięcie turnieju. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Boguniewa, która w meczu finałowym pokonała Sierniki (1:0), miejsce trzecie wywalczyła drużyna Owczegłów, która w decydującym meczu wygrała z Budziszewkiem. Miejsce piąte zajęła drużyna Megton/Agrimac. Najskuteczniejszym zawodnikiem z ilością 4 bramek został Krzysztof Zieliński (Owczegłowy), a bramkarzem Artur Czajkowski (Sierniki).

Jak poprzednio stanęliśmy na wysokości zadania. Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji turnieju: Iwonie i Pawłowi Gruszkom, Damianowi Wachowiakowi, Łukaszowi Pogorzelskiemu, Adrianowi Mellerowi, Erykowi Bartolowi, Marlenie Zaranek i pozostałym Mieszkańcom, którzy czynnie bądź biernie wzięli udział w imprezie.