Turniej Siatkówki Plażowej zakończony!

Wspaniała pogoda, optymistyczne nastawienie i świetni zawodnicy sprawili, że pierwsza tego typu impresa organizowana przeze mnie w Pruścach udała się całkiem nieźle.

I miejsce – PRZYJEMNIACZKI (Jacek Łukowski, Bartek Działo, Mateusz Grześkowiak)
II miejsce – SIERNIKI (Michał Jaśkowiak, Dominik Świderski, Mateusz Brandt)
III miejsce – MIANOWICIE (Tomasz Łatka, Magdalena Kowalska, Robert Kowalski, Mariusz Kowalski)
IV miejsce – JUCHACZE (Krystian Lewandowski, Aneta Deminiak, Rafał Bartkowiak)

Nagrodę dla najlepszego zawodnika zdobył Jacek Łukowski.
Nagrodę dla najlepszej zawodniczki Aneta Deminiak,
a najlepszym zawodnikiem U-18 został Michał Gruszka

 

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za wszystko. Bez Was ten turniej nie wyglądał tak jak wyglądał, a wyglądał wzorowo!
Dziękuję pani Iwona Gruszka za udostępnienie przedłużaczy, tablicy, stolików i termosów, zrobienie kawy i herbaty, sołtysowi Henrykowi Karasiowi za zakup piłki, Mieszkankom Sołectwa – Magdalena Kawczyńska, Justyna Trafas, Annie Meller, Milena Charchuta , Marlenie Zaranek oraz Dominice Sierakowskiej za upieczenie placków. Alina Dworakowska-Nowicka za cudowne lilie. Maciejowi Graczowi za wypożyczenie namiotu oraz zakup piłek meczowych. Bartoszowi Tabatowi za zorganizowanie antenek. Duetowi Mr. Black & Mr. White za iście plażową atmosferę. Damian Wachowiak i Kasi za sędziowanie, Marlenie za zdjęcia, Milenie za pomoc organizacyjną. Ekipie przygotowującej ze mną boisko i teren (oraz pomagający go posprzątać): Adrian Meller,Łukasz Pogorzelski , Adrian Jaśkowiak, Michał Gruszka oraz wszystkim pozostałym. Dzięki za świetną współpracę i pomoc, dzięki której mój plan został tak idealnie zrealizowany!

Lipiec 18, 2015