Wakacje w Sołectwie Pruśce!

wakacje v2.3

Turniej Siatkówki Plażowej:
Zapraszamy zespoły 3-osobowe. System rozgrywek uzależniony jest od ilości zgłoszonych drużyn. Mecze rozgrywane będą na boisku do siatkówki w Pruścach, które zostanie zaopatrzone w piasek.

Pruśce Cup 2015:
Turniej zespołów piłkarskich z zawodnikami powyżej 15 roku życia. W turnieju weźmie udział 4 lub 6 zespołów. Każda drużyna otrzyma puchar oraz dyplom. Przewidziane są także nagrody indywidualne (strzelec, bramkarz, fair play). Przy sprzyjającej pogodzie po turnieju odbędzie się ognisko.

Wakacje w obiektywie:
Konkurs fotograficzny. Zdjęcia o tematyce wakacyjnej prosimy wysyłać przez facebooka lub na adres biuro@do-przodu.pl. Najlepsze prace wybierze jury. Ogłoszenie wyników podczas Dożynek Sołeckich. Wyróżnione prace zostaną wydrukowane w dużym formacie i wystawione dla publiczności na sztalugach. Przewidziane są także nagrody.

EURO-CUP!:
Turniej piłkarski dla dzieci i młodzieży do 15 roku życia. Drużyny składają się z 4 osób, a nazwą każdej z drużyn musi być jeden z krajów europejskich! Turniej rozgrywany będzie przy boisku w Siernikach na małych bramkach. Najlepsze drużyny otrzymają puchary, dyplomy. Przewidziano także nagrody indywidualne. Po zakończeniu turnieju odbędzie się ognisko.

Wyjazd do kina i na basen:
Zostanie zorganizowany wyjazd do kina i na basen do Wągrowca. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy do końca lipca przyjmuje pani Iwona Gruszka.

Rajd Rowerowy:
Wycieczka/rajd rowerowy po terenie Sołectwa Pruśce. Do 20 sierpnia ustalona zostanie trasa rajdu. Będzie to trasa łatwa, lekka i przyjemna. Typowo rodzinna. Po zakończeniu Rajdu odbędzie się ognisko integracyjne (albo nad jeziorem, albo w Siernikach, albo w Pruścach).

Wszystkie zgłoszenia bezpośrednio u Łukasza Zaranka (na facebooku) poprzez email: biuro@do-przodu.pl lub u pozostałych członków Zarządu Stowarzyszenia.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU I WSPÓŁPRACY!